O firmie

Stalbet

ZPUH Stalbet jest firmą rodzinną, prowadzoną od 1977 roku. Początkowo firma zajmowała się produkcją części zamiennych do maszyn rolniczych. Dzięki zdobytemu doświadczeniu w latach 90-tych XX wieku produkcja została rozszerzona o maszyny rolnicze.

Od samego początku priorytetem dla firmy było zapewnienie klientom oferty wysokiej jakości maszyn rolniczych w atrakcyjnej cenie. Firma stawia na zapewnienie Klientom maksymalnej satysfakcji poprzez kompleksową ofertę maszyn rolniczych.

Dążenie do doskonałości jest ciągłym motorem zmian i rozwoju firmy i jej oferty. Produkowane przez Stalbet maszyny opierają się na precyzyjnych projektach i starannym wykonaniu najmniejszych nawet elementów maszyn. Dzięki kilkudziesięcioletniemu doświadczeniu, fachowej kadrze, odpowiedniemu zapleczu technicznemu oraz odpowiedniemu rozpoznaniu potrzeb Klientów możemy zaoferować nowoczesne maszyny najwyższej jakości. Nasze konstrukcje zostały poddane wielu trudnym próbom, spełniają najwyższe wymagania rolników jednocześnie jednak są konstrukcjami nieskomplikowanymi, dzięki czemu są trwalsze i łatwiejsze w użyciu od innych maszyn na rynku. Dzięki tym cechom możliwa jest także sprzedaż naszych maszyn w atrakcyjnych cenach.

Stosujemy komponenty najwyższej jakości, w tej dziedzinie nie stosujemy kompromisów. Nasze maszyny zabezpieczone są przed korozją poprzez malowanie proszkowe, poprzedzone piaskowaniem. Taka powłoka lakiernicza jest znacznie trwalsza od tradycyjnej, jednocześnie poprawia walory estetyczne maszyn. Stosujemy podzespoły, które są łatwo dostępne na rynku, co ma niebagatelne znaczenie dla użytkowników, którzy w okresie intensywnych prac polowych nie mogą pozwolić sobie na kilkudniowe oczekiwanie na części zamienne. Zapewniamy naszym klientom stałe zaopatrzenie w części zamienne i eksploatacyjne, sprawujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Przez ponad 35 lat funkcjonowania naszej firmy zaufały nam setki klientów, dla których staliśmy się stałym partnerem w zakresie zaopatrzenia w maszyny rolnicze i części zamienne. Zaufaj nam i Ty, naprawdę warto!